Archiwum kategorii: Nasz zespół

lek. wet. Jarosław Balcerzak

3Dyplom lekarza weterynarii odebrałem w 2008 roku na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Od tego czasu nieprzerwanie pracował w warszawskich przychodniach dla zwierząt. Jako weterynarz onkolog jest zwolennikiem podejścia wielokierunkowego do pacjenta. W codziennej pracy ze zwierzętami największy nacisk kładzie na diagnostykę i leczenie chorób nowotworowych. Nieustannie pogłębia swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w studiach specjalistycznych „Choroby Psów i Kotów”, oraz w ramach krajowych i zagranicznych szkoleń organizowanych w ramach Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Weterynarii Małych Zwierząt (PSLWMZ), oraz Europejskie Stowarzyszenie Onkologii Weterynaryjnej (ESVONC). Jest jednym z pierwszych w Polsce lekarzy stosujących elektrochemioterapię. Jest to wyraz potrzeby rozszerzenia wachlarza usług i łączenia narzędzi terapeutycznych dla pacjentów onkologicznych. Jest członkiem ISEBTT – Międzynarodowego Stowarzyszenia na Rzecz Technologii i Terapii opartych na Elektroporacji. Czas poza pracą poświęcam mojej żonie Dominice, córeczce Kasi oraz synkowi Krzysiowi. Nasza wspólną pasją są podróże małe i duże.

lek. wet. Dominika Balcerzak

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w 2009 roku, pracownik Weterynaryjnego Laboratorium Diagnostycznego ALAB Weterynaria. W przychodni zajmuje sprawami administracyjno-organizacyjnymi, interną, profilaktyką oraz diagnostyką laboratoryjną. Prywatnie szczęśliwa żona i mama.

lek. wet. Marta Romańska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie z 2006r. W 2012r ukończyła Podyplomowe Studia Specjalizacyjne na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz zdała egzamin państwowy, uzyskując tytuł specjalisty chirurga. Pani Doktor operuje od wielu lat. Stale podnosi swoje kwalifikacje, szkoli się, bierze udział w konferencjach chirurgicznych. Na co dzień pracuje intensywnie i szybko, często w trybie emergency, ratując z opresji naszych małych przyjaciół. Przeprowadza u psów i kotów liczne zabiegi planowane oraz z zakresu chirurgii interwencyjnej, onkologicznej czy plastycznej. operuje też naszych braci najmniejszych, – króliki, świnki morskie, fretki, jeże, skunksy, szczury, myszoskoczki, koszatniczki, chomiki, szynszyle, współpracując od wielu lat z dwiema lecznicami specjalistycznymi, opiekującymi się zwierzętami egzotycznymi. Prywatnie żona i mama dwóch chłopców, opiekunka dwóch psów. Jest niepoprawną optymistką. Kocha Tatry, hiszpańską kuchnię i muzykę Milesa Davisa.

lek. wet. Natalia Stępkowska

2Ukończyła Wydział Medycyny Weterynaryjnej w Warszawie w 2013 roku, od tego czasu zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną oraz dopplerowską u psów, kotów oraz gryzoni, fretek i zajęczaków.

Pani Doktor prowadzi konsultuje pacjentów w wielu warszawskich lecznicach oraz stale pogłębia swoją wiedzę poprzez udział w licznych szkoleniach oraz konferencjach. Aktualnie jest w trakcie pisania pracy doktorskiej z zakresu ultrasonografii.

lek. wet. Monika Przedpełska

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Zaczynała swoją karierę zawodową jako lekarz internista i lekarz karetki pogotowia jednej z najstarszych całodobowych przychodni weterynaryjnych w Warszawie. Od pierwszych chwil diagnostyka obrazowa stała się głównym obszarem jej zainteresowań. Konsultuje w wielu warszawskich klinikach i lecznicach pacjentów głównie ultrasonograficznie. Wykonuje badania USG: jamy brzusznej, płuc, USG szyi, badania dopplerowskie, badania USG u pacjentów emergency, biopsje pod kontrolą USG, punkcje. Stale poszerza swoje umiejętności z zakresu radiologii, by dokładniej diagnozować swoich pacjentów. Obecnie w trakcie studiów specjalizacyjnych z zakresu Radiologii Weterynaryjnej.
Od trzech lat pracuje jako trener i wykładowca w Akademii Diagnostyki Weterynaryjnej Mastervet, gdzie szkoli lekarzy weterynarii z tematyki diagnostyki ultrasonograficznej i dopplerowskiej zwierząt towarzyszących.