O nas

W maju 2017 roku, na terenie warszawskich Bielan powstało wyjątkowe miejsce, jakim jest Przychodnia Weterynaryjna „Kochanowskiego”.
Nasza lecznica dla zwierząt została założona przez Jarosława Balcerzaka i Dominikę Balcerzak jako kontynuację działalności firmy Cancept, w której weterynarz-onkolog – dr Jarek – przez ponad 3 lata skupiał się na niesieniu pomocy pacjentom onkologicznym.
Misją przewodnią naszej przychodni weterynaryjnej jest leczenie zwierząt poprzez świadczenie kompleksowej opieki nad czworonogami dotkniętymi chorobą nowotworową. Praca to nasza pasja i wykonujemy ją od A do Z – od profilaktyki, po opiekę paliatywną, z uwzględnieniem wszelkich przypadłości towarzyszących.

Jednak onkologia weterynaryjna to nie wszystko, co oferujemy w naszej przychodni. Dołożymy wszelkich starań aby pomóc każdemu pacjentowi, który przekroczy próg naszej placówki. Spotkacie Państwo u nas doświadczony personel stworzony przez lekarzy specjalistów z wielu dziedzin – m.in. z hematologii, kardiologii, okulistyki czy chirurgii. Dodatkowo w naszych szeregach posiadamy specjalistę od diagnostyki ultrasonograficznej i dopplerowskiej. Realizujemy działania zarówno z zakresu profilaktyki, jak i leczenia zwierząt.

Zapewniamy szczepienia przeciwko wściekliźnie i innym chorobom zakaźnym (również tych nabytych podczas dalekich podróży). Ponadto świadczymy usługi z zakresu stomatologii, onkologii, interny oraz zajmujemy się diagnostyką chorób pasożytniczych. Posiadamy możliwość wykonywania badań obrazowych oraz laboratoryjnych, które zazwyczaj są pierwszym etapem w kierunku zdiagnozowania przyczyny dolegliwości.

W celu umówienia się na wizytę do naszej lecznicy należy skontaktować się z nami telefonicznie bądź zarezerwować wizytę internetowo.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym ZESPOŁEM i zakresem USŁUG.